Close

Tým Pet Heroes

Nikol Schneiderová, Big Boooss

Před několika lety jsem založila tuto organizaci. Pomáhám psům, kočkám, lidem, svému okolí, protože si myslím, že pokud člověk pomáhat může, tak by měl. Pomoc druhým nás lidi naplňuje, jsme díky tomu šťastnější, i když se stále snažíme tvářit, že žijeme v sobeckém světě, kde všem záleží jen na sobě a penězích. Pro člověka je přirozené tvořit svět k lepšímu, tak jsem začala u těch, kteří mě doprovází celý můj život. 

Jaký je tvůj příběh? Proč jsi se rozhodla zrovna pro psy a kočky?

Co tě na tvé práci nejvíc naplňuje?

Kdo je tvým nejlepším životním parťákem?

Ivana Erbanová, Obchůdkový Boss

Spravuji celý charitativní obchůdek Pet Heroes Shop, ve kterém prodáváme radosti pro páníčky pejsků a kočiček. Tak sháním finance pro jednotlivé projekty. V Pet Heroes jsem už od začátku a určitě se nechystám skončit, protože věřím, že dokážeme velké věci.

Jana Bednárová, azylová teta

Starám se o handicapované psy a kočky z XY - Handipet Rescue v domku u Mělníka. Práce je to psychicky i fyzicky náročná, ale absolutně naplňující. Občas dostávám otázku na to, jak to zvládám. Nad takovými věcmi nepřemýšlím, prostě zatnu zuby, zamáčknu slzu a pomáhám i těm nejhorším případům týrání, které přijdou.

Klára Tesařová, obchůdková specialistka

V organizaci jsem prakticky od začátku a pomáhám hlavně s obchůdkem. Vyrábím naušnice, klíčenky a další věci na prodej, vyřizuji objednávky. Můžete mě vidět na akcích se stánkem, kde prodávám. 

Jak ses dostala k pomoci zvířatům? Jaký je tvůj příběh?
Co ti účast v Pet Heroes dává?
Kdo je ti nejbližším životním parťákem?

Jaina Bartáková, Pastelková královna

Grafice se věnuji už od střední školy a říkala jsem si, proč nevyužít svůj talent na něco, co opravdu dává smysl. Dělám trička, letáky, příspěvky na facebook, cokoliv vidíte od Pet Heroes, je moje práce.
 
Jaký je tvůj příběh? Co tě přivedlo na dráhu pomoci zvířatům?
Proč sis vybrala právě Pet Heroes?
Co děláš? Co tě nejvíc naplńuje? Z čeho máš největší radost?
Který nejlepší přítel provází tvou cestu životem?
Který psí útulkový osud tě nejvíc dostal?
 

Pokud chcete dělat něco, co má smysl, pokud chcete něco změnit, pak neváhejte... poznáte spoustu nových lidí, budete dělat, co umíte a k tomu všemu pomůžete chlupáčům.Jaina

Zuzana Ježdíková, Data Miner

Jsem taková holka na všechno, co je potřeba udělat. Připravuji tabulky, potvrzení o daru, kontroluji účtenky, jednoduše vše, co není navenek vidět, ale nikdo by se bez toho neobešel. 

Jaký je tvůj příběh? Jak ses dostala k Pet Heroes?
Jak se v Pet Heroes cítíš, co ti to dává?
Je nějaký zvířecí osud, který tě zaujal?

Uvazujete, že by jste se k nám přidali?Neuvažujte a prostě to udělejte, uvidíte za sebou kus práce a spoustu spokojených zvířecích kamarádů... Zuzka

Jindra Petřík, webový mág

Pomáhám s programováním, úpravami webových stránek a používám vše, co umím, abych alespoň trošku ulehčil holkám jejich práci při zachraňování zvířátek. Zvířata miluji nezávisle na druhu nebo velikosti. 

Lucie Karlová, Inzertní Lady

Každý den hlídám veškeré inzeráty všude možně po internetu, aby pejskové a kočičky k adopci našli co nejrychleji svůj domov.

Jak ses dostala k Pet Heroes?
Proč právě Pet Heroes? Co se ti líbí?
Co v Pet Heroes děláš?
Kdo je tvůj čtyřnohý parťák?
Kdo tě vážně nejvíc chytil za srdce?
Neuvažujte a přidejte se! Každý si najde svůj způsob, kterým se může stát užitečným pro spoustu čtyřnohých životů - oni si sami nepomůžou. Hrdinou může být opravdu každý z nás, stačí jen chtít... Lucka

Markéta, Em, Hustá copywriterka

Vyrábím spoustu textů, rozesílám zprávy o pejscích a kočičkách virtuálním rodičům. Jsem zapálená milovnice češtiny a zvířatomilka, která každý den bojuje písmenky proti zlosynům světa. 

Jak jsi se k pomáhání dostala?
Proč právě Pet Heroes? Co tě zaujalo?
Jak bys popsala svou práci? Co děláš ze všeho nejraději a co za práci tě nejvíce naplňuje?
Jaká máš doma zvířata?
Jaké zvíře na tebe udělalo největší dojem?
Není nad čím přemýšlet, čím víc nás bude, tím méně nešťastných psů, koček a jiných zvířat bude v útulcích. Em

Rachel and Rishi,

I foster dogs, which means they stay with me while they get ready for their forever home. This could mean different things for each dog. Some dogs have already lived in homes before and have nice manners, and are only waiting to meet their perfect family. Other dogs have spent much of their life in a dog farm, shelter, or outside, or come from abusive or neglectful homes. These dogs spend time learning to trust humans, walk on a leash, potty outside, and follow basic commands. 

How did you get involved in animal rescue? Why do you help dogs?
Why did you choose XY Handipet rescue? What do you like about them?
What do you like most about helping dogs?
What kind of animals do you have at home? Do you have any interesting or funny stories about your pets?
What is one particular animal story that touched your heart?