Close

10.3.2017

Nový azyl pro zvířata Destiny Paws v Praze

Pod naše křídla Pet Hroes. z.s. jsme zařadili azyl Destiny Paws v Praze, v němž se Tereza Peřinová s láskou a odvahou stará o zvířata v nouzi, ke kterým nepatří jen psi a kočky, ale také králíci, potkani, morčata a další. Azyl si taky dává za úkol kastraci venkovních koček a hlavně hledání nových milujících domovů všem obyvatelům.

Momentálně má v péči MazZzenku, kocourka Bucifálka, kočičku Hope s rozdrcenou pánví a další kočičky.

Někteří si už možná na facebooku všimli nové stránky Destiny Paws CZ patřící našemu novému azylu vzniklého pod záštitou Pet Heroes, z.s. Pokud byste rádi Destiny Paws podpořili finančně, můžete zaslat příspěvek na účet: 2500405636 / 2010 Raději byste pomohli materiálně? Můžete na adresu: Tereza Peřinova, Imrychova 1, 14300 Praha 4.

V nejbližší době se můžete těšit na webové stránky projektu.

2 Comments on “Nový azyl pro zvířata Destiny Paws v Praze

Vera Kopicova, PaedDr.
3.7.2018 at 19:12

Dobrý den,
dozvěďela jsem se od slečny Moniky o mazlících dnech v Modřanech. Pracuji pro Modřany jako logoped a ráda bych inzerovala Vaše mazlící dny letákem v čekárně, aby se o Vaší nabídce dozvěďelo co nejvíce rodičuˇ a děti. Pokud byste to uvítala.
Byla bych ráda,kdybyste mi poslala nejaký letáček o Vaśí péči o zvířátka a o Mazlících dnech….s odkazem, kam si mají zavolat, nebo jaké webovky navštívit?
Děkuji.
S pozdravem Kopicova

Odpovědět
Nikol Schneiderová
18.7.2018 at 9:37

Dobrý den,
bohužel jste nám nezanechala žádný kontakt. Nejlepší by bylo, kdybyste nás kontaktovala na e-mail tereza@petheroes.cz a dohodneme se 🙂

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *