Close

10.3.2017

Akční tým Pet Heroes nezastaví ani mrazy!

V zimě bývá obtížné najít venčitele pro psy v útulcích nebo azylech, ve kterých je tato aktivita uzavřena. Což není případ našeho azylu Handipet Rescue, v němž jsme vděční i za pomoc s venčením v těchto nepříznivých podmínkách. Pro superhrdiny z Pet Heroes však není ani mráz nepřítelem a důvodem, proč nevzít do ruky vodítko a nevydat se na procházku krásným okolím! A kdo se tedy rozhodl porazit samotnou zimu?

Nejprve Honzík, který provětral tlapky Eli a Zízy, i když podle jeho výpovědi ony prohnaly jeho.

,, Eli a Zíza svolily, že mě vezmou na procházku. Takhle jsem je viděl v podstatě celou cestu. Musel jsem je pořád brzdit, aby se neuhnaly. No ale pokud to chcete pravdivě, tak aby mě neuhnaly“

Celkem nedávno se na průzkum zamrzlé krajiny vydala nejen Eli, ale také Lii v doprovodu Terezy. Všichni si procházku samozřejmě náramně užili. Jít ven s pro něj úplně cizími lidmi se odhodlal také chrabrý a šikovný rytíř Lancelot z Mazlíkova. Musel přeci zjistit, jestli jeho přechodné panství, než najde domov, neohrožují nějací ledoví draci. Nakonec tedy zjistil, že jsou všichni v bezpečí a procházka se mu moc líbila.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *